AraToplam: 0.00 TL
Kefo

Steamulation Superior Gold

Özel Fiyat 2490.00 TL

Durum: Stok Sorunuz

Hızlı Bakış

Steamulation Superior Gold

Beklenen zaman geldi Dünya'nın en önemli nargile markaları ile Türkiye'nin en güvenilir nargile markası Nargilesiparis ile buluşma zamanı !!!

Shisha Steamulation kalitesini artık çok kolay ve güvenli bir şekilde Türkiye distribütörü Nargilesiparis ile ulaşabiliceksiniz.

Profesyonel nargile içicilerinin yakın bir şekilde takip ettiği Shisha Steamulation Türkiye pazarına güvenilir ve yakından tanıdığı Nargilesiparis ile giriş yaptı.Nargile içicilerininde yakın olarak takip ettiği Shisha Steamulation 'ın nargile takımlarının profesyonel bir şekilde ithal edilip siz değerli takipçilerimizle buluşturma imkanını sağlamak bizim için bir gurur kaynağıdır.Türkiye piyasasında yıllardır nargilede güven denilince akla gelen markası olmanın yanı sıra kaliteyi de sizlerle buluşturan Nargilesiparis  8 farklı model Shisha Steamulation sizlerle buluşturuyor.

Nargile ekipmanlarında en çok dikkat edilen noktalardan biri olan hammadde olarak 304 paslanmaz çelik güvencesi ve kalite belgelerini sizlere gönül rahatlığı ile sunmaktadır.En ince detaylarda bile bulabiliceğiniz profösyonellik nargile içimini doyumsuz ve zevkli bir hale getirmektedir.Lafı daha fazla uzatmadan meraklılar için teknik içerikleri aşağıda paylaşmaktayız.

Steamulation Superior Gold Nargile

Yeni standartları belirliyor: En kaliteli malzemeler, şık tasarım ve yenilikçi fonksiyonları fark yaratıyor. Alman ve İsviçreli mühendisler, tüm yeni özelliklere sahip eşsiz
Steamulation Superior Gold Nargile nargileyi geliştirdiler.

Mükemmel kullanım ve Zevkli nargile içimleri için  Tüm metal parçaları Almanya'da bulunan iki üretim alanımızdan birinde en yüksek hassasiyet ve titizlikle üretilir.


Kutu İçeriği


Steamulation Superior Gold Nargile Şişesi

Steamulation Superior Gold Nargile Seri

Steamulation Superior Gold Nargile Tepsisi

Steamulation Superior Gold Nargile Marpuçu

Steamulation Superior Gold Nargile Seri Numarası ve Kılavuzu
Teknik özellikler


Şişe rengi: Şeffaf

Yükseklik: 67 cm

Ağırlık: 3,3 kg

Şişe çapı: 28 cm

Çıkarılabilir Difüzör

Tavsiye edilen doldurma kapasitesi: 2.5 - 2.8 Litre